Zawody Towarzyskie w Powożeniu 19-20.11.2016 r. I ELIMINACJA CYKLU DRIVING CUP 2016/2017

włącz włącz . . Odsłony: 2950

Sezon otwarty już zakończony, oficjalnie otwieramy sezon halowy...

Serdecznie zapraszamy do Bogusławic wszystkich miłośników koni na pierwszą eliminację cyklu Driving Cup 2016/2017. W terminie 19-20.11.2016 r. odbędą się Halowe Zawody Towarzyskie w Powożeniu. W cyklu tym udział może wziąć każdy, a do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

W piątek (18.11.) rozpoczynamy treningiem z Bartłomiejem Kwiatkiem, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, V-ce Mistrzem Świata. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.11.2016 r. Koszt szkolenia to 100 zł/h. Ilość miejsc ograniczona.

Sobotni program zawodów przewiduje próbę ujeżdżenia oraz konkursu maratonu kombinowanego.

Propozycje, program próby ujeżdżenia oraz regulamin cyklu dostępny jest w załącznikach poniżej.

Dodatkowo w sobotę (19.11.) organizator planuje egzamin na Brązową Odznakę w Powożeniu PZJ. Uczestnicy, którzy ukończą konkurs ujeżdżenia i zdadzą egzamin teoretyczny otrzymają Brązową Odznakę Powożenia PZJ. Egzamin praktyczny, a następnie teoretyczny na odznakę dla osób nie biorących udziału w zawodach odbędzie się bezpośrednio po konkursie ujeżdżenia. Zgłoszenia osób chętnych należny przysyłać do dnia 15.11.2016 r, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdy emocje już opadną, czas na integrację!!! W sobotę wieczorem zapraszamy do pałacu w Stadzie Ogierów w Bogusławicach na poczęstunek dla uczestników.

Do zobaczenia w Bogusławicach :-)