Towarzyskie Zawody w Powożeniu 17-18.11.2018 r. I eliminacja Driving Cup 2018/2019, kwalifikacja do HPP D4 oraz Konferencja Dyscypliny Powożenia

włącz włącz . . Odsłony: 1313

Drodzy Zawodnicy, Luzacy, Trenerzy, Sędziowie, Hodowcy i Właściciele koni oraz Miłośnicy Dyscypliny Powożenia!

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 17-18.11.2018 r. na hali krytej Stada Ogierów w Bogusławicach rozegrane zostaną Zawody Towarzyskie w Powożeniu, które będą I eliminacją do Driving Cup 2018/2019 oraz kwalifikacją do Cavaliady HPP Zaprzęgów Czterokonnych. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 09.11.2018 r.

Propozycje, regulamin oraz wzór zgody dla rodziców w załączniku poniżej. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

Do zobaczenia :-)

                                                     


 

Komisja Powożenia i Stado Ogierów w Bogusławicach serdecznie zaprasza  na Konferencję Dyscypliny Powożenia, która odbędzie się w dniu 18.11.2018 (niedziela) o godzinie 14:00. Ze względów organizacyjnych (przewidywany obiad) - prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji na adres @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Rezerwacje noclegów przyjmowane są drogą e-malową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..