FERIE W STADZIE

włącz włącz . . Odsłony: 505

Pomóżmy dzieciom zwalczyć stres
Stresu nie sposób całkowicie wyeliminować z życia dziecka, ale wskazane jest wspieranie malucha w radzeniu sobie z napięciem emocjonalnym. Zdrowe odżywianie i odpowiednia porcja odpoczynku to podstawa, istotną rolę odgrywa również właściwa postawa rodziców.

Na stres szczególnie podatne są maluchy, w których rodzice pokładają wielkie nadzieje. Problemem może być brak wolnego czasu na odpoczynek i zabawę w trakcie semestru, dlatego tak ważnym jest okres ferii i wakacji spędzony w sprzyjającym środowisku. Takie właśnie sprzyjające środowisko zapewnia pobyt wśród zwierząt, na przykład KONI. Dzieci, które uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne kilka razy w tygodniu nierzadko czują się przeciążone nadmiarem obowiązków i z zazdrością patrzą na rówieśników, którzy po lekcjach niespiesznym krokiem wracają do domu.

Dlatego też STADO OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH ma odpowiednie rozwiązanie na czas zbliżających się FERII, podczas których nasze przeciążone dzieci będą mogły podczas kontaktu z łagodnymi końmi, relaksować się i nabierać sił na dalszą naukę.

W ramach półkolonii STADO W BOGUSŁAWICACH oferuje:

  • 2 lekcje jazdy konnej dziennie
  • gry i zabawy z końmi
  • kulig bądź przejażdżka wozem konnym/w zależności od pogody
  • zajęcia teoretyczne i praktyczne na temat żywienia, czyszczenia, siodłania i pielęgnacji koni
  • obiad + przekąski
  • ciepłe napoje

a to wszystko za jedyne 80 PLN/dziennie

serdecznie zapraszamy do kontaktu

Attachments:
Download this file (Ferie 2019.jpg)Ferie 2019.jpg[ ]1419 kB
Download this file (ferie przod.jpg)ferie przod.jpg[ ]55 kB