MP-PA, ZO/ZR/ZT UJEŻDŻENIE NIEDZIELA 30.08.2015 WYNIKI

O niedzielę 30.08.2915 godzinie 15:00 dekoracją zakończyliśmy XI Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu.
Mistrzem Polski Juniorów w Paraujeżdżeniu został Patryk Żukowski (129,106%), a Mistrzem Polski Seniorów w Paraujeżdżeniu została Karolina Karwowska (140,204%).


Pozostałe wyniki Mistrzostw oraz pozostałych konkursów Ogólnopolskich, Regionalnych i Towarzyskich Zawodów w Ujeżdżeniu w załączniku.

Wszystkim uczestnikom Ogólnopolskich oraz Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu oraz uczestnikom XI Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu serdecznie dziękujemy za obecność oraz wspaniałą atmosferę przez dwa dni.

Mamy nadzieję, że środowiska ujeżdżeniowe wpiszą się na stałe w kalendarz zawodów Stada Ogierów w Bogusławicach.


Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 

Ponadto Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda - Współorganizator Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu oraz Ogólnopolskich, Regionalnych i Towarzyskich Zawodów w Ujeżdżeniu, pragnie równie serdecznie podziękować

Prezydentowi Miasta Tomaszów Mazowiecki Panu Marcinowi Witko,

Prezydentowi Miasta Piotrków Trybunalski Panu Krzysztofowi Chojniakowi,

Staroście Powiatu Piotrowskiego Panu Stanisławowi Cubale

za objęcie patronatem zawodów.

 

Serdecznie dziękujemy!

MP-PA, ZO/ZR/ZT UJEŻDŻENIE 30.08.2015 LISTY STARTOWE I PROGRAM

PROGRAM ZAWODÓW 30.08.2015 NIEDZIELA

 

8:00 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W UJEŻDŻENIU

 

9:30 DEKORACJA MŁODYCH KONI

 

10:30 DEKORACJA N2, C2 ZO

 

11:00 DEKORACJA CC2, CC5, CS2 ZO 

 

11:20 MISTRZOSTWA POLSKI W PARAUJEŻDŻENIU

 

14:50 REGIONALNE I TOWARZYSKIE ZAWODY W UJEŻDŻENIU

 

15:00 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA I DEKORACJE MISTRZOSTW POLSKI W PARAUJEŻDŻENIU

 

15:30 DEKORACJA P3, N2 ZR, ZT

 

17:20 DEKORACJA L2 ZR, ZT

 

18:40 DEKORACJA P2 ZR, ZT

 

Serdecznie zapraszamy, a wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!

 

MP-PA, ZO/ZR/ZT-A 29.08.2015 LISTY STARTOWE

Program zawodów sobota 29.08.2015:

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE:

8:00 L1 ZR
9:00 L1 ZT
10:00 P1 ZR
11:15 N4 ZR

11:30 DEKORACJA L1 ZR I ZT, P1

12:10 P6RK KUCE

12:30 DEKORACJA N4, P6

 MISTRZOSTWA POLSKI W PARAUJEŻDŻENIU:

 12:30 GRUPA B I GRUPA a

 13:00-14:00 PRZERWA

 ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE:

16:00 4-LATKI, 5-LATKI, 6-LATKI
17:15 N

17:30 DEKORACJA 4, 5, 6 LATKI

17:36 C
18:11 CC YR
18:50 CC
19:11 CS

 

19:30 DEKORACJA N1, C1, CC1, CC4, CS1

 

Powodzenia!