Mikołajkowe HZR-B 06.12.2015

W niedzielę 06.12.2015 Mikołaj zawitał w Stadzie Ogierów w Bogusławicach!
Przyniósł wiele prezentów i mnóstwo dobrej zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i starszych uczestników zawodów.

Wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj zadbał przede wszystkim o dzieci - było tradycyjne wręczanie prezentów, gry i zabawy z animatorami, basen kulkowy, a także przejażdżki na kucyku-reniferze oraz bryczką.

Główną częścią tego wyjątkowego dnia były jednak widowiskowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. 
Wśród tradycyjnych konkursów jedną z konkurencji był specjalny konkurs przebierany podczas którego widzowie mieli okazję oglądać nie tylko rywalizację sportową, ale i kreatywność artystyczną zawodników.
Wyborem publiczności najlepsze przebranie w konkursie LL 70 cm miała Antonina Reszka (Pszczółka Maja) na wałachu Karat, a w konkursie LL 90 cm Ludwika Hrabska (Tygrysek) na wałachu Golden Boy (Kłapouchy).

Drugim konkursem-niespodzianką był konkurs klasy L o pastorał św. Mikołaja. Szczęśliwym zwycięzcą mikołajowego berła została Marta Narolska startująca na wałachu Atos.

Jesteśmy dumni z naszych zawodników!
W niedzielę konkurs klasy N wygrała reprezentantka Stowarzyszenia Jeździeckiego Napoleońska Zagroda - Nina Milczarek na klaczy Cyandra.
Adrianna Ostrowska w drugim dniu na klaczy Cynika zajęła 3 miejsce w konkursie klasy P.
Nasi najmłodsi zawodnicy, rozpoczynający dopiero swoją karierę sportową: Natalia Wiśniewska, Filip Milc, Wiktoria Kowalczyk, Hanna Klimczyk mieli czyste przejazdy w normie czasu w konkursach towarzyskich 60 i 80 cm. 
Jesteśmy dumni z naszych zawodników!
Gratulujemy również Marcie Dembińskiej, która na koniu Easter Grey zdobyła licencję!

Gratulujemy również pozostałym zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za świetną zabawę i niezwykła atmosferę w tym wyjątkowym dniu!

Zapraszamy ponownie do Bogusławic!

 

Zdjęcia z różnych źródeł:

Agnieszka Milc

Natalia Maciejewska

Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi Łódź

wtorek, 08, grudzień 2015