Pokazy jeździeckie i powożenia

Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do skorzystania z oferty pokazów jeździeckich i powożenia.

Istnieje możliwość zorganizowania widowiskowego pokazu zarówno na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach jak i poza obiektem.

Oferujemy:

 

Pokazy powożenia z Jackiem Kozłowskim - dysponujemy wieloma powozami konnymi, zarówno sportowymi maratonówkami, jak i ujeżdżeniowymi dorożkami.

Pokaz może mieć charakter eleganckiego ujeżdżenia, jak i próby zręczności z keglami oraz mini maratonu ze stałymi przeszkodami.

Jacek Kozłowski to wielokrotny Mistrz Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi: 
- 2001, 2002, 2003, 2005, 2007, 2008, 2009, 2010 złoty medal w Mistrzostwach Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi, 
- złoty medal w Golden Wheel Cup w 2009 roku,
- srebrny medal drużynowy na Mistrzostwach Świata w Jardy w 2003, 
- reprezentant Kadry Narodowej, zakwalifikowany na Mistrzostwa Świata 2011.

 

Pokazy jazdy w damskim siodle w wykonaniu Magdaleny Dziubińskiej oraz ogiera Arona należącego do Stada.
Ta niełatwa sztuka siedzenia po jednej stronie siodła, zarówno podczas jazdy ujeżdżeniowej jak i w skokach przez przeszkody, jest bardzo widowiskowa ze względu na coraz rzadsze występowanie w środowisku jeździeckim. 

 

Pokazy ujeżdżenia w siodle klasycznym - wdzięk, szyk i elegancja, czyli dyscyplina, w której mówi się o "tańczących koniach". Para koń-jeździec w stroju klasycznym prezentują skomplikowane figury ujeżdżeniowe przy użyciu subtelnych, niemalże niewidocznych dla publiczności, sygnałach.

 

Pokazy skoków przez przeszkody w wykonaniu Adrianny Ostrowskiej - czynnej zawodniczki dyscypliny z licznymi jeździeckimi osiągnięciami sportowymi. 
Skoki cieszą się dużą popularnością wśród publiczności ze względu na duże emocje towarzyszące pokonywanym przez jeźdźca i konia przeszkodom, a zwłaszcza podczas potęgi skoku.

 

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

poniedziałek, 07, wrzesień 2015