Imprezy firmowe

IMPREZY FIRMOWE


Dysponujemy 17ha ogodzonym, monitorowanym kompleksem którym znajduje się hotel, restauracja, sale bankietowe, plac ogniskowy z altanami o pow. 140m2, placem zabaw z boiskiem do piłki plażowej, oraz hipodrom z infrastrukturą gastronomiczną. Organizujemy eventy plenerowe nawet do 2500 osób.

Oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc w organizacji niezapomnianych imprez firmowych, eventów plenerowych, pikników, spotkań integacyjnych, uroczystych bankietów i kolacji wigilijnych. W Stadzie Ogierów w Bogusławicach wiemy, jak ważne są te wydarzenia, dlatego dbamy o najdrobniejsze detale, aby zapewnić naszym klientom niepowtarzalne wrażenia. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających projektów i realizujemy je sumiennie i terminowo.

Nasza oferta jest elastyczna i dostosowywana indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy marzycie o ekskluzywnej kolacji przy świecach w romantycznym otoczeniu, czy o dynamicznym wydarzeniu zespołowym, jesteśmy gotowi spełnić Państwa oczekiwania. Nasza stajnia to idealne miejsce na organizację imprez , które zostaną zapamiętane na długo.

Każdą imprezę możemy wzbogacić o dodatkowe atrakcje:

  • Jazda Konna: Nasz obiekt to miejsce, gdzie miłośnicy jazdy konnej znajdą wymarzone warunki do praktykowania swojego hobby. Oferujemy zarówno jazdę rekreacyjną dla początkujących, jak i profesjonalne lekcje jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasze konie to spokojne i doświadczone zwierzęta, idealne do nauki i relaksu na świeżym powietrzu.

  • Przejażdżki Bryczkami: Przejażdżki bryczkami to niezapomniane doświadczenie. Dysponujemy bryczkami typu piknik wagon na ok 15 osób oraz karetami na 4/6 osób.. Nasze trasy oferują niezapomniane widoki i urok krajobrazu okolic Bogusławic i Wolborza. To idealna okazja na romantyczną wyprawę we dwoje lub rodzinny wypad w otoczeniu przyrody.

  • Kuligi: Przejażdżki saniami to zimowa atrakcja, która pozwala cieszyć się magią śnieżnych pejzaży. Trasy kuligowe prowadzą przez malownicze okolice, tworząc niepowtarzalny nastrój.Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kielbasek. 

  • Ognisko i gril: Dysponujemy placem ogniskowym z altanami, na którym zorganizowane biesiady mają swój niepowtarzalny klimat.

  • Spektakle i Koncerty: W Stadninie Ogierów w Bogusławicach organizujemy różnego rodzaju spektakle i koncerty. Nasze wydarzenia kulturalne dostarczają niezapomnianych wrażeń artystycznych i są doskonałą okazją na relaks i rozrywkę.

  • Zwiedzanie Stada: Stado Ogierów w Bogusławicach to obiekt historyczny z bogatą ponad stuletnią tradycją.Proponujemy wycieczki po Stadzie z przewodnikiem, po zabytkowych obiektach: Pałac z pieknie wyeksponowanym holem, stajnie, hala treningowa, hipodrom, zabytkowa wozownia.

  • Dmuchańce, gry i zabawy: Przy placu zabaw oddajemy do dyspozycji zestaw dmuchańców: zjeżdżalnia, zamek dmuchany, bramka celnościowa, dart piłkarski i koszykówka.Na boisku plażowym organizujemy mecze piłki siatkowej, badmintona oraz inne gry i  zabawy między innymi strzelanie z łuku. 

Zapraszamy do Stada Ogierów w Bogusławicach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem jazdy konnej, romantycznych przejażdżek bryczkami, czy kulinarnych doznań, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i dostarczy niezapomnianych chwil.

Imprezy firmowe łódzkie, eventy województwo łódzkie - Zapraszamy do Stado Ogierów w Bogusławicach

Rezerwacje terminów oraz szczegółowe informacje:
e-mail: marketingso@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-251
e-mail: promocja@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-250
Zapraszamy serdecznie :)
 

HOTEL / RESTAURACJA / GASTRONOMIA +48 695 923 251
VOUCHERY
Znajdź nas na
Znajdź nas na