Konie

KONIE


Koń to zwierzę, które od wieków fascynuje ludzi swoją siłą, wdziękiem i inteligencją. W Stadzie Ogierów w Bogusławicach mamy przyjemność dbać o wyjątkowe konie, które stanowią serce naszego ośrodka.

 

Opieka i Pielęgnacja: Dla naszych koni zapewniamy najwyższą jakość opieki i pielęgnacji. Codziennie dbamy o ich zdrowie, żywienie i kondycję fizyczną, aby były w doskonałej formie.

Zarządzanie Stadem: Zarządzanie stadem to sztuka łączenia wiedzy o koniach z pasją do ich pielęgnacji. Nasz zespół skupia się na tym, aby nasze konie były szczęśliwe i zdrowe.

Edukacja i Warsztaty: Organizujemy zajęcia edukacyjne i warsztaty, które pozwalają naszym gościom dowiedzieć się więcej o koniach, ich zachowaniu i jeździe. To doskonała okazja do nauki i rozwoju umiejętności jeździeckich.

Zwiedzanie Stada: Oferujemy również możliwość zwiedzania naszego stada, gdzie można poznać bliżej życie naszych koni, karmić je i dowiedzieć się o ich historii.

Konie w Nauce i Terapii: Koń to nie tylko zwierzę rekreacyjne, ale także doskonały partner w nauce i terapii. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi i terapeutycznymi, aby konie mogły pełnić istotną rolę w procesie rozwoju i zdrowienia.

tresc-konie.jpg

 


 

landmeister.jpg
 
 

STANÓWKA

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą stanówek. W naszej ofercie psiadamy takie konie jak: LANDMASTER VDL / SIR LURON 

Szczegółowe informacje i zapisy:

Łukasz Rytych

Tel. +48 695 928 065

Zapraszamy do poznania naszych wspaniałych koni
w Stadzie Ogierów w Bogusławicach.

To nie tylko miejsce, gdzie konie są traktowane
z miłością i szacunkiem, ale także centrum pasji
i tradycji jeździeckiej.

Odkryjcie razem z nami piękno i magię świata koni.

luron.jpg
 
HOTEL / RESTAURACJA / GASTRONOMIA +48 695 923 251
VOUCHERY
Znajdź nas na
Znajdź nas na