Przejażdżki bryczką i kuligi

PRZEJAŻDŻKI BRYCZKĄ I KULIGI


Stado Ogierów w Bogusławicach to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z niepowtarzalnymi przeżyciami na łonie natury.
Nasza oferta przejażdżek bryczkami i kuligów to wyjątkowa okazja do zanurzenia się w klimatycznych podróżach, które przenoszą nas w czasy minionych epok.

 

Przejażdżki Bryczkami
Czas na Romantyczną Podróż
w Klimatycznym Stylu


Przejażdżki bryczkami to wyjątkowe doświadczenie, które przenosi nas w czasy minionych epok. Stado Ogierów w Bogusławicach oferuje niezapomniane trasy bryczkami, które pozwalają odetchnąć od zgiełku codzienności i odkryć urok i piękno krajobrazów otaczających naszą posiadłość.

Bryczki, które są naszym środkiem transportu, to nie tylko wygodne i bezpieczne pojazdy, ale także prawdziwe arcydzieła rzemiosła. Ich starannie wykończone detale i klasyczny design tworzą niepowtarzalny nastrój podróży. Nasze trasy prowadzą przez malownicze okolice, gdzie można podziwiać przyrodę i krajobrazy, które zapierają dech w piersiach.

Przejażdżki bryczkami to idealny pomysł na romantyczną wyprawę we dwoje lub rodzinny wypad. To także doskonała okazja na stworzenie niezapomnianych wspomnień i uwiecznienie tych chwil na zdjęciach. Nasza oferta przejażdżek bryczkami to wyjątkowa podróż w klimatyczny styl, która pozostawi trwałe wrażenia.

Kuligi
Magia Zimowej Przyrody
na Wyciągnięcie Ręki


Kuligi to nieodłączny element zimowej rozrywki, który pozwala cieszyć się urokami zimy i pięknem śnieżnych pejzaży. Stado Ogierów w Bogusławicach oferuje wyjątkowe kuligi, które przenoszą nas w świat magii i zimowych przygód.

Podczas kuligów towarzyszy nam piękne konie, które wraz z doświadczonymi woźnicami tworzą niezapomniany nastrój. Trasy kuligowe prowadzą przez lasy i pola, tworząc malownicze pejzaże, które zapierają dech w piersiach. To doskonała okazja na obcowanie z naturą i odkrycie magii zimy.

Kuligi to również wspaniała okazja na spędzenie czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Przejażdżki kuligowe dostarczają nie tylko radości z jazdy, ale także okazję do cieszenia się pięknem zimowej przyrody i spędzenia czasu w towarzystwie ukochanych osób.


Zapraszamy do Stada Ogierów w Bogusławicach, gdzie przejażdżki bryczkami i kuligi to nie tylko atrakcje, ale również sposobność do wczucia się w klimat i tradycję. Odkryj magię podróży i przygody w naszym towarzystwie.

Rezerwacje terminów oraz szczegółowe informacje:
e-mail: marketingso@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-251
e-mail: promocja@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-250
Zapraszamy serdecznie :)

HOTEL / RESTAURACJA / GASTRONOMIA +48 695 923 251
VOUCHERY
Znajdź nas na
Znajdź nas na