Wesela i przyjęcia okolicznościowe

WESELA I PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE


Serdecznie witamy Państwa w Pałacu Stada Ogierów w Bogusławicach i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji oddajemy stuletni Pałac, w którym znajdują się trzy klimatyzowane nowoczesne sale i restauracja. Wokół Pałacu znajduje się zabytkowy Park, który niewątpliwie dodaje niepowtarzalnego klimatu organizowanym imprezom. W naszym Parku znajduje się ogród oraz biała klimatyczna altana, która może być wykorzystana do organizacji ślubów plenerowych lub rozmów przy kawie z zaproszonymi gośćmi. Pałac Stada Ogierów w Bogusławicach oferuje wyjątkowy wystrój i niepowtarzalny klimat oraz obsługę na najwyższym poziomie. Do dyspozycji organizatora oraz zaproszonych Gości oddajemy naszych doświadczonych kelnerów oraz gwarantujemy opiekę managera, który koordynuje sprawne przygotowanie i przebieg całego przyjęcia.

Oferujemy pyszne jedzenie i miłą obsługę. Nowoczesne menu przygotowane przez naszych kucharzy dostarczy niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Zadbamy o Waszych Gości i zapewnimy dodatkowe atrakcje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Niewątpliwą atrakcją nadającą stylu jest możliwość wynajęcia karety do ślubu, a także bryczki na przejażdżki dla zaproszonych gości.

Powozy do ślubu i inne okazje:

PAROKONNY

powóz Lando: 1.700 zł
 

CZTEROKONNY

powóz Lando: 2.300 zł
powóz Caleshe: 2.600 zł

 

Ponadto istnieje możliwość urozmaicenia przyjęcia w dodatkowe atrakcje: stoły tematyczne - stół sushi, stół słodki premium, drink Bar, napisy świetlne, rollbar z piwem z beczki, animacje dla dzieci, pokaz iluzji, usługi fotograficzne, video filmowanie, fotobudka, dj, zespoły muzyczne itp.

Nasza baza profesjonalnych wyselekcjonowanych usługodawców zapewni szeroki wybór dodatkowych atrakcji.

Wesele z klasą / Gdzie wesele / Wedding / Przyjęcie okolicznościowe - Zapraszamy do Stado Ogierów w Bogusławicach

Rezerwacje terminów oraz szczegółowe informacje:
e-mail: marketingso@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-251
Zapraszamy serdecznie :)

HOTEL / RESTAURACJA / GASTRONOMIA +48 695 923 251
VOUCHERY
Znajdź nas na
Znajdź nas na